Ankara'da Otomatik Kapı Sistemleri Çözüm Ortağınız!

İvedik OSB 1551 Cd. 35/14 Yapı Park İş Mrk
Ostim Ankara

+90(312) 395 28 68
nobleotomasyon@gmail.com

Bursa Şube :
+90 507 864 6063

Garaj Kapısı Ankara

Garaj Kapı Sistemi müstakil konutların kapalı garajlarına,apartman,site vb. binaların kapalı otopark girişlerine uygulanır.Otomasyon sistemi kumanda,buton,metal kütle dedektörü, şifreli veya kartlı giriş-çıkış kontrolünü sağlayan oldukça dayanıklı izolasyonlu sistemlerdir.Tamamen alüminyumdan üretilen, emniyet fotoseli olan Otomatik Garaj Kapıları yapılarınıza özel tasarlanan , hırsızlık karşısında güvenliği son noktaya taşıyan sistemlerdir.

Herhangi bir elektrik kesintisine karşı kolay manuel kullanım özelliğine sahiptir.İstenirse emniyet fotoseli,flaşör lamba ve anten ilave edilebilen Garaj Kapıları; emniyet fotoseli sayesinde kapı kapanma yönünde çalışırken altına bir cisim girdiği zaman kapı otomatik olarak durur ve açılma yönünde devam eder. Böylece Garaj Kapılarını güvenli bir şekilde kullanır ve arabalarınızla geçiş yapabilirsiniz.

Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri Proje ve Bilgilendirme için

İletişim
Fotoselli Kapı Ankara Yana Kayar Kapı Teleskopik Kapı Otomatik Cam Kapı Otomatik Kapı Ankara Garaj Kapısı Ankara Otomatik Kepenk Ankara Otomatik Kapı Ankara